Bc. Martin Chráska

Lifestyle Coach

Vítejte!

Ahoj, jak název webu napovídá, jmenuji se Martin, ale často spousta lidí ani nezná moje pravé jméno. Už od základky jim v hlavě zakořenila přezdívka Mrca. Proto, když se mě zeptají, jak se vlastně jmenuji, často jim v hlavě naskočí jména jako Michal, Matěj nebo dokonce Miroslav. Zbožňuji trénování s vlastním tělem. Dále jsem milovníkem kola, turistiky (i vysokohorské) a všech možných sportovních aktivit. Ze škály všech sportů hraji aktivně volejbal, kde navíc už několik let pomáhám s trénováním. Zejména s jeho kondiční částí. Co se týče vzdělání, tak tento rok SNAD dokončím magisterskou etapu na Fakultě tělesné výchovy v Olomouci. Učitel se vší počestností s kombinací tělesná výchova a zeměpis.

Vzdělání

  • Bakalářské vzdělání na Fakultě tělesné kultury v Olomouci
  • Magisterské vzdělání na FTK snad za rohem 😀
  • Akreditovaný kurz Instruktor fitness
  • Absolvent FitNut akademie v oboru Fitness
  • Absolvent FitNut akademie v oboru Nutri
  • Trenér volejbalu III. třídy
  • Šéftrenér kurzu Děti na startu (DNS)
  • Kurz vysokohorské turistiky
  • Kurz sportovních her
  • Kurz lyžování a snowboardingu

Můj cíl

V dnešní době jde bohužel sport trochu stranou. Každý si asi může domyslet, jaké faktory za to asi můžou. Mým cílem nebo snem je aspoň v několika z Vás, kteří jste otevřeli mou webovou stránku, probudit lásku ke sportu nebo navýšit denní pohybovou aktivitu.

Nejde mi o to, aby z Karlíka či Mařenky byli hned mistři světa, zvedali obrovské váhy a trhali rekordy. Ne! Jen chci, abyste se zamysleli nad maličkostmi přes den, kterými svůj pohyb zvýšíte (Dnes pojedu do školy či práce na kole, výtah použiji jen když budu mít těžký nákup, u telefonování s přítelem/ přítelkyní budu chodit a další drobné krůčky v rámci dne).

Stejně tak je to se cvičením. Především jde o zvyk! Když zvládnete cvičit 20-30 dní, jste velmi blízko k tomu, aby se pohyb stal Vaší součástí. Hlavně si uvědomte, že každý jste originál a každému vyhovuje něco jiného (osobní tréninky ve fitku, venku nebo dokonce v lese, někomu vyhovují skupinové lekce a někdo si rád zacvičí doma).

Proto se mě nebojte kontaktovat a společně přijdeme na to, co Vás bude bavit. Ať už jde o nabrání kondice, zvýšení síly, zpevnění těla či hubnutí. Hlavním smyslem tréninků je naučit se trochu disciplíně, zvýšit pohybovou aktivitu, a především si zlepšit zdraví.

Close
www.martinchraska.cz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur
adipiscing elit. Pellentesque vitae nunc ut
dolor sagittis euismod eget sit amet erat.
Mauris porta. Lorem ipsum dolor.

Working hours

Monday – Friday:
07:00 – 21:00

Saturday:
07:00 – 16:00

Sunday Closed

Our socials
Vítejte na mých stránkách, které vás donutí se hýbat.